Komponente

Продюсер, діджей

Хаус, дип техно, брейкбіт

Слава Гура, він же Komponente почав музичну кар'єру в 2006 році, коли вийшов його перший реліз на лейблі Deep-X Recordings. З тих пір він почав активно розвиватися як продюсер і випускався на лейблах: Deeplimit, Aufseit, Fach, High-Jack, Blumenbeat і Body Parts Records.
У 2009 році створив свій Діджитал-лейбл Blumenbeat, на якому видавалися кілька цікавих зарубіжних і українських музикантів, включаючи самого Komponente.
У 2012 році вийшла його перша платівка на Нью-Йоркському Biatch Corp Colombia. А потім його треки потрапили на відразу два вінілових збірника лейблів Minim і Kanja Records.
В цей же час Слава почав активну діяльність в ролі діджея і промоутера. У складі KIM (спільний проект з музикантом і колекціонером вінілу Irzhik) він був організатором серії вечірок в Харкові, виступив на Кримському фестивалі Sensimo, Московському Birds Meadow, грав в клубах: Boom Boom Room, River Port, Pravda і Mendeleev, записав подкасти для Лондонського HDNSM, Паризького CrazyJack, Кельнського Sub.Spiele і JagerVibes Ukraine.
У 2014 році Komponente заснував власний вініловий лейбл - Tvir. На сьогоднішній день на лейблі вийшло вже 11 релізів, які звучать в клубах по всьому світу.

З 2018 року учасник формації Культура Звуку, резидент клубу Kultura Zvuka Studiya