Luca Piermattei

Лука Пірматтеі народився в Пезаро, Італія, в 1988 році, і з дитинства слухав музику свого батька, який грав записи 80-х і 90-х років.
Спочатку Лука грати з пластинок будинку, але незабаром уже виступав в найважливіших клубах в районі Ріміні.
У віці 21 року він переїхав до Лондона, де працював над кількома музичними проектами в різних клубах. У той же період почав продюсувати свій власний продукт в різних студіях східній частині Лондона, що призвело до співпраці з House of Sound, Feeling Mandy, FM Tunnel і Jamed records (з якими він випустив цифровий альбом під назвою Exploration).
Рік по тому він переїхав на Ібіцу, де збагатив свої музичні пізнання в декількох андеграундних клубах острова.
Далі Лука продовжує колаборації в своєму рідному місті, створивши "We Are" і розділяючи пульт з Vera and Francesco Del Garda.
Лука відточує свій музичний смак, шукаючи різні стилі музики, не тільки хаус і техно, але і ембієнт, джаз і соул.
Провівши в студії величезна кількість годин, в 2017 році він випустив свій перший альбом Parallel Life's Feeling Lp на лейблі Seekers, що привело його до співпраці з такими відомими артистами, як Alex Picone, Move D і Onur Ozer.
На початку 2018 року Лука відкриває Polarity records - власний лейбл, в партнерстві з Gabriele (він же Gäbrø), а також спільно з дистриб'ютором Smallblackdots вони відкривають лейбл з обмеженою кількістю копій і відмінним від Polarity звучанням - Fantasy Attitude. Перший реліз Different Medley складається з 4 треків Луки, не кажучи вже про релізах на лейблах HardWorkSoftDrink, EYA, RKOD, Colt і RetroBeatsConspiracy під псевдонімом L.P.