YOOLY

Діджей, музикант, вокаліст, сонграйтер, резидент Kultura Zvuka

Техно, ейсід, транс

Мама-бард, класичну освіту по класу фортепіано, церковний хор і поп-культура дев'яностих - з ранніх років музика супроводжувала Юлі в найнесподіваніших проявах, так само як і тверда переконаність у своєму призначенні бути музикантом. І хоча перший синтезатор з мікрофоном були отримані нею в подарунок ще на тринадцятий день народження, за межі ящика столу її творчість вийшло лише через десятиліття.

Один знайомий діджей почув авторські пісні Юлі на хоум-паті і запропонував створити електронний проект, запросивши в нього також гітариста, саунд продюсера і інших музикантів-аматорів. Це був проект еклектичного поєднання музичних стилів, починаючи від панку і тріп-хопу, закінчуючи пріфанкованим електро-попом, хаусом і нью диско, а також не менше еклектичного поєднання живих і електронних інструментів, експериментів з вокальними ефектами і досить ексцентричних перфомансів. Проіснувавши кілька років і будучи «широко відомим у вузьких колах», проект трансформірова, а Юлі вирушила в сольне плавання.

Не маючи досвіду самостійного музичного продакшну, вона вирішила спробувати свої сили в діджеїнгу, про що ніколи раніше навіть не замислювалася. Так, несподівано для самої себе, на світ з'явилася YOOLY - селф-мейд-техно-діджей, поступово ускладнює свої сети вокальними лайв власного твору і паралельно працює над фитами з декількома українськими техно продюсерами.
«Техно стало моєю найбільшою любов'ю, моїм справжнім самовираженням, це неймовірно сильна і правдива музика з бунтарської душею, що володіє потужною доцентровою силою, кожен раз збирає мене з тисячі шматків в єдине ціле».