Kurilo

Діджей, музикант, лайв-перформер

Транс, електро, брейк-біт, хаус, мінімал-техно

Євген Kurilo - резидент харківської Kultura Zvuka Studia, один з наймолодших музикантів в Україні. На рахунку у нього 3 вінілових релізу на Tvir, Uzvar і Kultura Zvuka за 2 місяці.
З 12 років Женя грав на ударних інструментах. Після довгої практики купив драм-семплер Roland SPD-SX і почав грати в хіп-хоп проект. Захоплення швидко переросло в бажання зайнятися діджєїнгом і писати електронну музику. Здебільшого грає з пластинок. Його колекція стрімко поповнюється релізами 90х років і не тільки. У діджей сеті любить комбінувати різні стилі музики, від легкого соул диско до хард трансу.
Cобірает свою студію в колекцію якої вже входять інструменти від Dave Smith, Korg, Access, Nord, Arturia, Elektron і Roland.
Kurilo грав у багатьох містах України, на Львівській сцені Синтез х Pastka, Underground. В Одеському Agharti, на сцені Soul Vibes, Sonar. У Київському Otel ', River Port, Дебаркадер. Часто виступає в Kultura Zvuka Studia на саппорт іноземних артистів - Bodin & Jacob, Module Werk, Patrick Klein, Luca Piermattei.