Tiago

Dj та продюсер у Лісабоні та 1/3 португальського колективу Pandilla Ltd.

Тіаго знаходиться з Азорських островів, португальського архіпелагу, розташованого посеред Атлантики, і вирощування там було щось, що дало йому унікальну життєздатність. Його родина, будучи підключеною до Фаду, мала великий вплив на нього в роки становлення, постійно граючи класичну та експериментальну музику по будинку.

Пізніше він переїхав до міста Лейрія, де почав виробляти і грати в місцевих клубах. Його перший виїзд з'явився в 2008 році на лондонському титулі Multi Vitamins, де він зробив свій шлях до одного з їх вінілових VA. Також у цьому місті він познайомився і з'єднався з Хеліо, щоб сформувати Панділью.

З тих пір він регулярно грає по всій країні і в міжнародних клубах, таких як KaterHolzig в Берліні, Фойє в Дюссельдорфі і Cassero в Болоні.

З любов'ю до гри і творення, Тіаго зосереджується в основному на церебральних аспектах музики, хоча він ніколи не втрачає зв'язку з борозенкою. Після завершення тріумвірату Панділла його музика завжди зв'язалася з проектом, повністю виключивши его з творчого процесу.